جدیدترین روش های بازاریابی و تبلیغات در دنیا

جدیدترین روش های بازاریابی و تبلیغات در دنیا مقاله عمومی

تاریخ : ۱۴۰۲/۱۲/۲۲
برای جذب مشتری در هر کسب وکاری نیاز به راهکارهایی ست که یکی از آنها بازاریابی و تبلیغات است و اگر این کسب وکار از طریق اینترنت انجام شود نیاز به تبلیغات گسترده ی اینترنتی خواهد داشت.

برای جذب مشتری در هر کسب وکاری نیاز به راهکارهایی می باشد که یکی از انها بازاریابی و تبلیغات است و اگر این کسب وکار از طریق اینترنت انجام شود نیاز به تبلیغات گسترده ی اینترنتی می باشد.

جدیدترین روش های بازاریابی و تبلیغات در دنیا


دیگر موضوع جدیدی نیست و همه مدیران در همان شروع فعالیت خود این کار را انجام میدهند. اما باید توجه داشته باشید که مخاطبان شما از آدرس وب سایت شما خبر ندارند و شما برای باخبرکردنشان باید برنامه ریزی منظمی داشته باشید.

همچنین بسیار مهم است که وب سایت شما یک نسخه مخصوص موبایل داشته باشد و چه بهتر که یک برنامه اندروید و ios آیفون هم داشته باشید تا مشتریان شما در هر زمان و براحتی بتوانند از خدمات شما استفاده کنند .


حال برای باخبر کردن مخاطبان باید برنامه های خود را برای بازاریابی و تبلیغات اینترنتی شروع کنید.

جدیدترین روش های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی در دنیا:


سرفصلتبلیغات به صورت بنرهای انیمیشن در چند وب سایت پربازدید که البته هزینه های بالایی هم دارد.

سرفصل اگر قدرت پرداخت هزینه های سنگین را ندارید میتوانید تبلیغات بنری خود را توسط سایت های تبلیغات کلیکی انجام دهید تا تبلیغات شما با هزینه مورد نظر شما در چندین سایت پربازدید نمایش داده شود؛ این سیستم تبلیغات در بسیاری از کشور ها توسط شرکت گوگل و با عنوان انجام میشود و در ایران توسط شرکت ویرلن انجام میشود.

سرفصل تبلیغات در شبکه های اجتماعی نیز یکی از هدفمندترین و موثرترین روش های آنلاین مارکتینگ است که متاسفانه همانند تبلیغات گوگل در ایران غیر قابل استفاده است.

سرفصل تیزرهای تبلیغاتی خلاقانه با نمایش در شبکه های ویدئو آنلاین، یکی از جدیدترین و بهترین روش ها میباشد که با کمترین هزینه میتواند تاثیرگذاری بسیاری داشته باشد.

سرفصلایمیل مارکتینگ، تبلیغات بسیار هدفمند که درصورتی که برای بانک ایمیل مخاطبان خود ارسال کنید بسرعت نتایج موثر آن را خواهید دید.

سرفصل رپرتاژ آگهی در خبرگزاری ها و سایت های خبری با لنیک به سایت شما میتواند هم از نظر برندسازی و هم از نظر سئو برای سایت شما بسیار مفید باشد.
سرفصلدرج آگهی رایگان لینک دار در سایت های نیازمندیها برای بهینه سازی سایت در نتایج گوگل یکی از روش های سنتی و موثر تبلیغاتی است.
سرفصل روش جدیدی برای فروش بهتر محصولات فروشگاه های اینترنتی وجود دارد که در اروپا و امریکا توسط سایت آمازون و در ایران توسط فروشگاه اینترنتی ویرلن ارائه میشود ، که در این روش وب سایت آمازون محصولات فروشگاه ها را در سایت خود قرار میدهد و کاربران با کلیک بروی آن به وب سایت اصلی فروشنده لینک میشود و خرید از آنجا انجام میشود.

سرفصل فروش محصولات و خدمات از طریق سایت تخفیف و خرید گروهی یکی از جدیدترین و کم هزینه ترین روش های تبلیغاتی است که هم اکنون در ایران نیز اجرا میشود.

جدیدترین روش های بازاریابی و تبلیغات در دنیا

ایزوثریا

ایزوثریا

مشاوره و آموزش|مهندسی کیفیت|استانداردسازی |توسعه کسب و کار

حمید طباطبایی ۱۳۹۷/۱۰/۰۷

سلام مقاله بسیار خوبی هست . موفق باشید

اکانت ویژه ایزو ثریا

اکانت ویژه ایزو ثریا با عضویت ویژه به فایل های مخصوص اعضای ویژه دسترسی خواهید داشت و می توانید آنها را بدون محدودیت دانلود نمایید . با عضویت ویژه یک قدم از دیگران جلوتر خواهید بود .
اطلاعات بیشتر

ایزوثریا مقالات خدمات آموزشی
کارگاه های آموزشی یک روزه
کارگاه های آموزشی
سیستم مدیریت کیفیت
مدیریت ایمنی و بهداشت
صنایع غذایی و زیست محیطی
عمومی سیستم مدیریت
مهندسی کیفیت
دوره های فنی و حرفه ای
محصولات محصولات دانلودی بسته های آموزشی مشاوره سیستم های مدیریت سنجش رضایت مشتری | ISO10004 مشاوره و استقرار استاندارد ISO 10002 مشاوره و استقرار استاندارد ISO 9001:2015 لینک های ضروری صفحه نخست ثبت نام ورود به حساب کاربری

لطفا ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید.